loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej strony poprzedni
następny
Grzejnik łazienkowy Zenit 8/50 540x530 biały
Produkt dostępny!
średnia: 0.0  ocen: 0

Producent: EDAN

Realizacja zamówienia: 7 dni

KUP TERAZ!
porównaj
Cena:231,00 PLN
Koszt wysyłki od: 12.90 PLN
  • Opis produktu

Model Zenit z  oferty EDAN stanowi rozszerzenie wzoru Caro (którego głównym atutem jest minimalny odstęp od ściany) o dwa szczebelki wykonane w stylu modelu West. Umożliwiają one suszenie ręczników czy drobnego prania. Umiejscowione są na wysokości pierwszego, oraz pierwszego po dużej przerwie szczebelka niewypukłego. Grzejnik wygląda oryginalnie, a przy tym jest bardzo funkcjonalny.

Zenit Z 8/50

Wysokość: 540

Szerokość: 530

Moc cieplna 83/67/18: 370 WAT

Moc cieplna 75/65/20: 280 WAT

Rozstaw przyłaczy: 500

Produkcja

Grzejniki marki EDAN wykonane są ze stali o najwyższych parametrach technicznych. Zespolenie poszczególnych szczebelków grzejnika z bocznymi profilami wykonywane jest metodą lutowania, która jako jedyna zapewnia połączenie właściwej jakości. Ponieważ jest ono przeprowadzane w temperaturach 900-1000°C przy użyciu miedzi, efektem są maksymalnie estetyczne spoiny. Proces wygładzania i czyszczenia powierzchni wykonywanego grzejnika, przeprowadzamy przy pomocy ukierunkowanego silnego strumienia sprężonego powietrza, zawierającego piasek (piaskowanie). Po takim zabiegu powierzchnia staje się gładka, trudnodostępne miejsca i wgłębienia zostają precyzyjnie oczyszczone. Następnie grzejnik poddawany jest kąpielom w roztworach kwasów chemicznych, co przygotowuje jego powierzchnię do kolejnego etapu – lakierowania. Odbywa się ono nowoczesną i najefektywniejszą metodą pokrywania farbą elementów stalowych – metodą proszkową. Malowanie takim sposobem pozwala na uzyskanie wysokiej jakości powierzchni, która jest odporna na wszelkie szkodliwe czynniki zewnętrzne. Doskonały efekt zapewnia także nowa technologia elektrostatycznego nanoszenia farby proszkowej epoxypoliestrowej (bez względu na zastosowany kolor). Farba zostaje utwardzona w wysokotemperaturowych piecach, dzięki czemu uzyskuje wieloletnią trwałość i odporność na odpryski. Tak wytworzony grzejnik zostaje poddany wnikliwej kontroli jakości przez specjalnie do tego celu powołany zespół. Jeżeli produkt spełnia wszelkie pożądane normy zostaje starannie przygotowany do wysyłki.


Montaż

Elementem, jaki wyróżnia nasze grzejniki spośród konkurencyjnych produktów jest estetyczny i jednocześnie łatwy w obsłudze system mocowań. Stanowi go zestaw czterech tulei montażowych, scalonych z grzejnikiem. Aby przytwierdzić produkt w pożądanym miejscu wystarczy zdjąć plastikowe nakładki z tulejek, umieścić je na powierzchni ściany przy pomocy np. kołka rozporowego, a następnie włożyć w nie grzejnik wystającymi końcówkami. Całość zabezpiecza niemal niewidoczna śrubka, również znajdująca się w komplecie z grzejnikiem.


Podłączenie

Jedną z ważniejszych cech wytwarzanych przez nas grzejników, jest ich uniwersalność. Oznacza to możliwość zainstalowania produktu we wszelkich typach instalacji: wodnych, gazowych, olejowych, jak również elektrycznego użytkowania grzejników przy pomocy grzałki, poza sezonem grzewczym czy we współpracy z instalacją. Dodatkowym atutem grzejników łazienkowych marki EDAN jest fakt, iż wszystkie modele posiadają po dwa wejścia w górnej i dolnej części (dwa z nich zaślepione metalowym odpowietrznikiem i zaślepką), tak więc sposób zasilania jest zupełnie dowolny (dolne, górne, krzyżowe) i dzięki temu produkt można dopasować indywidualnie do każdej instalacji. Sprzyja temu także standardowy wymiar średnicy gwintu, który wynosi: ½ cala.