Wczytuję dane...

Odsadzka miedziana FI 18 jednokielichowa

Model:  1355
VIEGA
5.0/5
średnia: 5.0  ocen: 1
Na podstawie 1 oceny
Produkt dostępny!
28 szt.
ODSADZKA MIEDZIANA FI 18 JEDNOKIELICHOWA
16,00 PLN
Cena rynkowa: 20.91 PLN
Credit Agricole

ODSADZKA MIEDZIANA FI 18 JEDNOKIELICHOWA

Materiał złączek
Miedź: 99,9 % Cu-​DHP
brąz: CC499K

 

  Grupa Viega jest jednym z liderów branży produktów techniki instalacyjnej.

  Kraj pochodzenia: Niemcy  Viega należy do grona firm o uznanych tradycjach rodzinnych, które sięgają przeszło stu lat wstecz. Przedsiębiorstwo, którego fundamenty narodziły się przed wiekiem nadal wyznaje zasady, które zapewniły sukces już na początkowym etapie działalności. Przez pokolenia rozwijano te idee zapewniając marce Viega rozpoznawalność na całym świecie. Firma ta jest zatem realnym dowodem na to, że wartości wyznawane przed pokoleniami mogą być żywe aż do dziś.

  Podstawowa zasada jest taka: tam gdzie kończą się możliwości jednego rozwiązania zaczynają się możliwości kolejnego. To właśnie napędza ciągłe dążenie do innowacji, które są źródłem idealnych produktów a takich właśnie oczekują klienci. Właśnie satysfakcja klienta jest główną inspiracją dla nowych projektów.

  Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła. Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

   

  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

  Szanowni Klienci! Z powodu inwentaryzacji kontakt telefoniczny w dniu 03.12.2021  będzie utrudniony. Zamówienia złożone w tym dniu będą realizowane od poniedziałku 6 grudnia 2021r.  Przepraszamy za niedogodności!