Wczytuję dane...

Zawór kulowy z dławicą 1 cal

Model:  28931
Diamond
4.0/5
średnia: 4.0  ocen: 3
Na podstawie 3 ocen
Produkt dostępny!
ZAWÓR KULOWY Z DŁAWICĄ 1 CAL
25,00 PLN
Cena rynkowa: 35.36 PLN
Credit Agricole

ZAWÓR KULOWY  1 CAL z dławicą wzmocniony

PN16 - 5 lat gwarancji producenta

Wysokiej jakości kurki kulowe TYP 2400 do instalacji wodociągowej i centralnego ogrzewania w budynkach, wykonane z mosiądzu z uszczelnieniem kuli PTFE, wyposażone w dławik w wersji ze stalową rączką lub aluminiowym motylkiem w kolorze czerwonym.

Wszystkie kurki są piaskowane i po tej operacji niklowane.

Kurki charakteryzują się solidnym wykonaniem i trwałym oznaczeniem na korpusach, zgodnie z europejskimi normami. Kurki przystosowane do wody pitnej.

ITB- KOT-2020/1412 wyd. 1

KLASYFIKACJA WYBORU W ZAKRESIE REAKCJI NA OGIEŃ - KLASA A1KLASA CIŚNIENIOWA ≤ 16 BARTEMPERATURA ROBOCZA PRODUKTU ≤120°CSYSTEM OCENY ZGODNOŚCI WYROBU BUDOWLANEGO 3SYSTEM OCENY ZGODNOŚCI WYROBU BUDOWLANEGO 4POTWIERDZENIE MOŻLIWOŚCI KONTAKTU WYROBU Z WODĄ PRZEZNACZONĄ DO SPOŻYCIA PRZEZ LUDZIZNAK BUDOWLANY ZGODNY Z USTAWĄ O WYROBACH BUDOWLANYCH POTWIERDZAJĄCY DOPUSZCZENIE WYROBU DO OBROTU I POWSZECHNEGO STOSOWANIA W BUDOWNICTWIE W POLSCE5 LAT GWARANCJI

zawór_kulowy_z_dlawica

 

  • temperatura pracy: 95'C
  • woda ciepła
  • woda zimna instalacji wodociągowych
  • centralne ogrzewanie
  • powietrze i inne media nieagresywne
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Szanowni Klienci! Z powodu inwentaryzacji kontakt telefoniczny w dniu 03.12.2021  będzie utrudniony. Zamówienia złożone w tym dniu będą realizowane od poniedziałku 6 grudnia 2021r.  Przepraszamy za niedogodności!