Wczytuję dane...

Afriso zawór mieszający 4 drogowy 1 cal

Model:  7647
AFRISO
5.0/5
średnia: 5.0  ocen: 1
Na podstawie 1 oceny
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
ZAWÓR MIESZAJĄCY 4 DROGOWY 1 CAL DN25 AFRISO
293,84 PLN*
Cena rynkowa: 342.81 PLN
* z podatkiem VAT
Credit Agricole

Zawór mieszający czterodrogowy DN25 - AFRISO 1" cal

 

ARV 484 -
4-drogowy obrotowy zawór mieszający wykonany z mosiądzu. Wyposażony w pokrętło do regulacji ręcznej. 

Mieszanie z jednoczesnym podniesieniem temperatury powrotu.

Zawory 4-drogowe stosowane są najczęściej przy kotłach na paliwo stałe, jako zawory mieszające z jednoczesnym podniesieniem temperatury powrotu do kotła. Z powodzenie moga być także stosowane jako armatura regulacyjne w instalacjach grzewczych z kotłami żeliwnymi z planikami olejowymi lub gazowymi.

Czytelna skala znajdująca się na pokrywce pokrętła umożliwia precyzyjne określenie stopnia otwarcia zaworu. Pogrubiony fragment obwodu pokrętła odzwierciedla położenie zwieradła wewnątrz zaworu. Każdy zawór dostarczany jest z dwoma pokrywkami ze skalą: jedną z podziałką "od 0 do 10", drugą z podziałką "od 10 do 0". Ułatwia to nastawę i odczyt stopnia otwarcia zaworu w różnych pozycjach montażowych. Zawory ARV współpracują z siłownikami ARM o kącie obrotu 90°, co umożliwia automatyzację ich pracy. Mogą być stosowane w instalacjach z czystą wodą lub wodą zawierającą maksymalnie 50% glikolu.

 

DANE TECHNICZNE:

- DN: 25
- Kvs: 10 m³/h 
- przyłącze: 1'' GW 
- maksymalna temperatura: 110°C 
maksymalne ciśnienie: 10 bar 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Szanowni Klienci! Z powodu inwentaryzacji kontakt telefoniczny w dniu 03.12.2021  będzie utrudniony. Zamówienia złożone w tym dniu będą realizowane od poniedziałku 6 grudnia 2021r.  Przepraszamy za niedogodności!