Wczytuję dane...
Kod producenta: 1348610
Waga produktu: 0.5 kg
Gwarancja: 2 lat
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: AFRISO
Credit Agricole

ZAWÓR 4 DROGOWY MIESZACZ CZTERODROŻNY AFRISO 6/4 CALE DN 40

GWARANCJA 36 MIESIĘCY

 

Mieszanie z jednoczesnym podniesieniem temperatury powrotu.

Zawory 4-drogowe stosowane są najczęściej przy kotłach na paliwo stałe, jako zawory mieszające z jednoczesnym podniesieniem temperatury powrotu do kotła. Z powodzenie mogą być także stosowane jako armatura regulacyjne w instalacjach grzewczych z kotłami żeliwnymi z planikami olejowymi lub gazowymi.

Czytelna skala znajdująca się na pokrywce pokrętła umożliwia precyzyjne określenie stopnia otwarcia zaworu. Pogrubiony fragment obwodu pokrętła odzwierciedla położenie zwieradła wewnątrz zaworu. Każdy zawór dostarczany jest z dwoma pokrywkami ze skalą: jedną z podziałką "od 0 do 10", drugą z podziałką "od 10 do 0". Ułatwia to nastawę i odczyt stopnia otwarcia zaworu w różnych pozycjach montażowych. Zawory ARV współpracują z siłownikami ARM o kącie obrotu 90°, co umożliwia automatyzację ich pracy. Mogą być stosowane w instalacjach z czystą wodą lub wodą zawierającą maksymalnie 50% glikolu.

 

DANE TECHNICZNE:

- DN: 40
- Kvs: 24 m³/h 
- przyłącze: 1 1/2'' GW 
- maksymalna temperatura: 110°C 
- maksymalne ciśnienie: 10 bar 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Szanowni Klienci! Z powodu inwentaryzacji kontakt telefoniczny w dniu 03.12.2021  będzie utrudniony. Zamówienia złożone w tym dniu będą realizowane od poniedziałku 6 grudnia 2021r.  Przepraszamy za niedogodności!