Wczytuję dane...

Pompa zatapialna OMNIGENA WQ 450F

Model:  5650
Omnigena
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Pompa zatapialna do brudnej wody WQ 450F OMNIGENA
315,00 PLN*
* z podatkiem VAT
oczekuje na dostawę
Credit Agricole

Pompa zatapialna do brudnej wody WQ 450F OMNIGENA

ZASTOSOWANIE:

Do opróżniania zbiorników z brudną lub lekko zabrudzoną wodą w gospodarstwach domowych, rolnictwie, przemyśle, w gospodarce komunalnej i innych.

Nadaje się również do przepompowywania ścieków  i gnojowicy o maksymalnej wielkości zanieczyszczeń niewłóknistych do 25 mm.

Typ - pompa ściekowo odwodnieniowa.

Zamontowany wyłącznik pływakowy umożliwia automatyczną pracę utrzymując stały poziom cieczy w zbiorniku. Minimalne wymiary zbiornika powinny zapewnić swobodne poruszanie się wyłącznika pływakowego do góry i do dołu. Pompa wymaga aby podczas pracy silnik pompy był zanurzony w cieczy.

PARAMETRY TECHNICZNE

Wydajność maksymalna: Q max = 200 l/min

Podnoszenie maksymalne: H max = 8,5 m

Napięcie znamionowe:  230V AC

Moc znamionowa:  0,45 kW

Przyłącze: wąż 40/50mm (zamienne końcówki)

Max średnica zanieczyszczeń 25 mm

 

Pompa wykonana z wysokiej jakości materiałów: stal nierdzewna, żeliwo, aluminium, stal nierdzewna co zapewni jej długą żywotność. Pompa posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i dopuszczenia. Sprawny serwis, gwarancyjny i pogwarancyjny. Niski poziom hałasu.

Producent udziela 24 miesiące gwarancji przy zastosowaniach w gospodarstwie domowych oraz 12 miesięcy na przedmioty zakupione dla firm. 

Szanowni Klienci! Z powodu inwentaryzacji kontakt telefoniczny w dniu 03.12.2021  będzie utrudniony. Zamówienia złożone w tym dniu będą realizowane od poniedziałku 6 grudnia 2021r.  Przepraszamy za niedogodności!