Wczytuję dane...

Wąż ogrodowy FERRO COBRA 8-23M + pistolet

Model:  1916
FERRO
4.5/5
średnia: 4.5  ocen: 2
Na podstawie 2 ocen
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
WĄŻ OGRODOWY FERRO COBRA 8-23M + KOMPLET ZŁĄCZEK + PISTOLET
140,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Credit Agricole

WĄŻ OGRODOWY FERRO COBRA 8-23M + PISTOLET ZRASZAJĄCY 7 FUNKCYJNY

Do najnowszej oferty akcesoriów ogrodowych firmy FERRO dołączył niezwykle funkcjonalny wąż ogrodowy Cobra.

W porównaniu z tradycyjnymi modelami urządzenie wyróżnia się wieloma walorami użytkowymi. Lekki i łatwy w przechowywaniu – po zwinięciu zajmuje niewiele miejsca, stanowiąc doskonałą alternatywę dla węży ciężkich, o dużych gabarytach. Podczas pracy Cobra, w przeciwieństwie do urządzeń starego typu, nie załamuje się i nie plącze. Po napełnieniu wodą wąż samoczynnie trzykrotnie zwiększa swoją długość i utrzymuje ją podczas użytkowania. W ofercie Ferro dostępne są urządzenia o trzech długościach: 2,5m, 5m i 8m, które po napełnieniu wodą osiągają odpowiednio rozmiary: 7m,  14m i 23m.

W odróżnieniu od tradycyjnych węży, po zakończonej pracy, nie ma potrzeby ręcznego wylewania wody, gdyż w chwili zamknięcia jej wlotu i otwarciu wylotu węża woda zostaje z niego wypchnięta w sposób automatyczny. Interesującym rozwiązaniem zastosowanym w Cobrze jest możliwość prostego łączenia dwóch węży za pomocą specjalnych końcówek, które wraz zaworem kulowym i dwiema szybkozłączkami znajdują się w komplecie z wężem.

Wąż ogrodowy Ferro posiada 2- letnią gwarancję użytkowania. Doskonale spełnia swą funkcję nie tylko w ogrodzie czy na działce, ale także podczas mycia samochodu.

Wszystkie walory użytkowe produktu, jak również instrukcję obsługi węża Cobra pokazuje najnowszy film poradnikowy, dostępny na stronie internetowej producenta, w zakładce Porady. Film będzie można także obejrzeć w popularnym serwisie Youtube.


  • Po napełnieniu wodą wąż zwiększa swoją długość trzykrotnie.
  • Długość pustego węża: 8m.
  • Długość węża napełnionego wodą: 23m.
  • Bardzo lekki.
  • Nie załamuje się i nie plącze jak tradycyjny wąż ogrodowy.
  • Po odcięciu zasilania wody sam opróżnia się wracając do pierwotnej długości przed napełnieniem.
  • W komplecie dwie szybkozłączki i zawór kulowy odcinający.
  • 2 lata gwarancji.Szanowni Klienci! Z powodu inwentaryzacji kontakt telefoniczny w dniu 03.12.2021  będzie utrudniony. Zamówienia złożone w tym dniu będą realizowane od poniedziałku 6 grudnia 2021r.  Przepraszamy za niedogodności!