Wczytuję dane...

Złączka pex zaciskana 16x1/2 GZ

Model:  7255
Diamond
3.5/5
średnia: 3.5  ocen: 77
Na podstawie 77 ocen
Produkt dostępny!
FZZ-001.1/2X16.ZŁ-CH Łącznik zaprasowywany EAN: 5907547667633
4,88 PLN
Credit Agricole

Złączka pex zaciskana 16x1/2 GZ Diamond (typ U)

Złączki zaprasowywane systemu PRESS w stosunku do innych instalacji wyróżnia między innymi:

   • łatwość montażu ( trwałe połączenie przy użyciu zaciskarki )  
   • szczelność ( gwarancja na połączenia )
   • uniwersalność ( różnorodność zastosowania )
   • pewność ( ochrona ubezpieczeniowa )
   • wszechstronność ( użycie kształtek przejściowych wyposażonych w gwinty )
   • komfort ( cicha praca instalacji )


KLASYFIKACJA WYROBU W ZAKRESIE REAKCJI NA OGIEŃ - KLASA A1TEMPERATURA ROBOCZA PRODUKTU ≤120°CDOPUSZCZALNE CIŚNIENIA ROBOCZE PRODUKTU - ≤ 10 BARSYSTEM OCENY ZGODNOŚCI WYROBU BUDOWLANEGO 3SYSTEM OCENY ZGODNOŚCI WYROBU BUDOWLANEGO 4POTWIERDZENIE IŻ WYRÓB POSIADA ATEST HIGIENICZNY WYDANY PRZEZ NARODOWY INSTYTUT ZDROWIA PUBLICZNEGO - PZH, POTWIERDZAJĄCY MOŻLIWOŚĆ KONTAKTU WYROBU Z WODĄ PRZEZNACZONĄ DO SPOŻYCIA PRZEZ LUDZIZNAK BUDOWLANY ZGODNY Z USTAWĄ O WYROBACH BUDOWLANYCH POTWIERDZAJĄCY DOPUSZCZENIE WYROBU DO OBROTU I POWSZECHNEGO STOSOWANIA W BUDOWNICTWIE W POLSCE5 LAT GWARANCJI

Złączki mosiężne zaprasowywane do systemu PEX z powłoką  TYP: FZZ przeznaczone do instalacji wodociągowej i centralnego ogrzewania w budynkach.

Wyposażone są w gwinty typu G i tuleje zaciskową do rury PEX.

Występują w postaci: łączników, kolan, trójników. Do zaprasowywania złączek FZZ DIAMOND należy używać szczęk typu „U”.

Montaż złączek pex Diamond
Złączki są wykonane z mosiężnego korpusu (niklowanego), pierścieni z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dwóch o-ringów EPDM zapewniających doskonałą szczelność połączenie oraz przekładki doczołowej (dieelektrycznej) zabezpieczającej koniec rury przed bezpośrednim kontaktem z materiałem złączki.


Połączenie wykonuje się za pomocą specjalnych zaciskarek ręcznych lub elektrycznych, wyposażonych w szczęki zaciskowe o profilu U. Praski (szczęki) wykonane są techniką odlewania z odpowiednio dobranej stali, co gwarantuje dużą ilość powtarzalnych połączeń oraz jednolitą siłę nacisku w dokładnie określonym miejscu na złączce.


Taki typ połączenia charakteryzuje się dużą szczelnością i wytrzymałością, a technika połączenia jest bardzo prosta,  ponieważ jej trwałość i szczelność są niezależne od sprawności fizycznej i wyczucia montera.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

SUMA