Wczytuję dane...

Podgrzewcze wody Kospel

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Posiadamy w swojej ofercie szeroki asortyment produktów firmy Kospel. Jest to jeden z największych europejskich producentów podgrzewaczy wody oraz elektrycznych kotłów centralnego ogrzewania. Cennik produktów Kospel jest na tyle rozbudowany, że każdy klient znajdzie tu rozwiązanie, które najbardziej mu odpowiada. Podgrzewacz wody Kospel przeznaczony może być zarówno do ogrzewania, jak i przechowywania ciepłej wody użytkowej, Kospel to też szereg ogrzewaczy wody, wymienników c.w.u. oraz zasobników. Podgrzewacz wody Kospel to najwyższa jakość materiałów, precyzja wykonania i gwarancja sprawności działania. Marka ta inwestuje też w nowoczesne technologie, dzięki czemu nasi klienci mają dostęp do najlepszych produktów.

Informujemy, że od 01.04.2014r. nastąpi podwyżka cen katalogowych niektórych produktów marki Kospel. Wzrosną ceny podgrzewaczy przepływowych, ogrzewaczy pojemnościowych, wymienników poziomych i elektrycznych kotłów c.o. Wzrost cen kształtuje się na poziomie 3-4%.   Nowy cennik do pobrania Cennik katalogowy.

SUMA