Wczytuję dane...
Model: 2853
Gwarancja: 10 lat
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
Producent: Diamond
Credit Agricole

GRZEJNIK PANELOWY STALOWY

renomowanej firmy

DIAMOND

V22 400x800mm 

z podłączeniem dolnym


  Oprócz grzejnika w jego cenie otrzymają Państwo: 

- zestaw korków
- odpowietrznik
- zawór termostatyczny firmy HEIMEIER

JEDNA Z NAJWYŻSZYCH MOCY GRZEWCZYCH DOSTĘPNYCH NA RYNKU!
10 LAT GWARANCJI!

 

Grzejnik panelowy DIAMOND jest owocem długotrwałych badań nad opracowaniem najnowocześniejszych rozwiązań termodynamicznych. Wyróżnia się on elegancką formą, dlatego pasuje do każdego wnętrza. Otrzymują Państwo produkt najwyższej jakości. Nasze grzejniki mają najwyższy współczynnik relacji ceny do wydajności.

KONSTRUKCJA. Grzejnik panelowy DIAMOND produkowany jest w nowoczesnej fabryce posiadającej nowej generacji linię technologiczną produkcji szwajcarskiej. Wyprodukowany z wysokogatunkowej blachy stalowej - walcowanej na zimno grubości 1,25 mm - zgodnie z DIN 1623.

Grzejnik panelowy DIAMOND używany jest do instalacji jedno i dwu rurowych. Moc grzewcza wg normy PN 4704. Konstrukcja wg norm bezpieczeństwa "BAGUV" - ciśnienie robocze 10 bar (ciśnienie próbne 13 bar) - temperatura pracy max 110 stopni Celsjusza

 

WYKOŃCZENIE I MALOWANIE Za pomocą najnowocześniejszych linii technologicznych, wszystkie grzejniki są odtłuszczone, cynkofosfrowane, zagruntowane kataforycznym malowaniem wstępnym, a następnie pokryte proszkiem antyelektrostatycznym i wypalane w 200*C, zgodne z normą DIN 55900, Kolor biały (RAL9016) modyfikowany śnieżnobiały.

 

KONTROLA JAKOŚCI Wszystkie grzejniki podlegają wnikliwej kontroli jakości, dotyczącej materiału, grubości ścianek, wymiarów i połączeń spawnych. Każdy grzejnik jest poddawany próbie ciśnieniowe-13 bar. OPAKOWANIE Produkt jest pakowany w trwałych opakowaniach, otulony w folie z komorami powietrznymi, rogi zabezpieczono narożnikami z tworzywa sztucznego, a następnie zafoliowany w folie termokurczliwą co pozwala na bezpieczny montaż jednemu instalatorowi.

 

GWARANCJA Wszystkie grzejniki panelowe DIAMOND posiadają 5-letnią gwarancję na materiał i działanie. Grzejniki są sprawdzone, sprzedawane przez naszą firme od wielu już lat. Cieszą się bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów. Teraz grzejniki firmy DIAMOND w absolutnym hicie cenowym.

 

Grzejniki są sprawdzone, sprzedawane przez naszą firme od wielu już lat.
Cieszą się bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów.

Teraz grzejniki firmy DIAMOND w absolutnym hicie cenowym.

Wymiary

 • Długość (mm): 

  800

 • Moc (W) 55/45/20˚C: 

  525

 • Moc (W) 75/65/20˚C: 

  1019

 • Wysokość (mm): 

  400

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
 NEGOCJUJ CENY