loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej strony poprzedni
następny
Filtr uzdatniania wody R07 osmoza USTM
USTM
średnia: 0.0  ocen: 0

Producent: USTM

Gwarancja: 2 lata

Realizacja zamówienia: 48 godzin

KUP TERAZ!
porównaj
Cena:445,00 PLN
Koszt wysyłki od: 12.90 PLN
  • Opis produktu

 Filtr wody R07 osmoza - siedem stopni filtracji

RO712 - siedmiostopniowy system odwróconej osmozy z trzystopniową filtracją wstępną, mineralizatorem i wkładem bioceramicznym.

System został wyposażony w trzy wkłady filtracji wstępnej - mechaniczne (PS5 i PS20), usuwają z wody zanieczyszczenia mechaniczne (rdza, piasek, zawiesiny), oraz wkład węglowy BL, który usuwa chlor, niektóre pestycydy oraz substancje organiczne. Membrana osmotyczna usuwa 96-99% z wody wszystkich zanieczyszczeń nie mniejszych niż 0,0001 µm w tym niektóre bakterie i wirusy.
System został dodatkowo wyposażony w liniowy wkład L-GAC-Q (zawiera węgiel z łupin orzechów kokosowych), który poprawia smak i zapach wody, liniowy wkład mineralizujący L-MIN-Q, który wzbogaca wodę w pierwiastki niezbędne dla organizmu ludzkiego oraz wkład bioceramiczny L-BIO-Q, (poprawia ogólną kondycję organizmu dzięki aktywacji cząsteczek wody w naszym organizmie. Poprawia się metabolizm oraz przyspiesza przemiana materii. Woda przepływająca przez naświetlone ceramiczne granulki wkładu zmienia swoje właściwości wpływając pozytywnie na organizmy żywe).

Zestaw wyposażony jest w standardowy komplet wkładów, przyłącza wodne, wylewkę, klucz oraz zbiornik do magazynowania wody czystej. 

System wyprodukowany w Polsce.

FILTR RO7 UST-M

Nowoczesny, molekularny filtr uzdatniania wody do celów spożywczych/akwarystycznych. Zbudowany jest z siedmiu stopni filtrów specjalistycznych wyposażony w końcowy mineralizator i fitr DI. Filtr uzdatniający wodę metodą odwróconej osmozy (inaczej filtracja molekularna). Jest to idealny wybór dla wszytkich osób które nie tylko chcą mieć czysta wodę w akwarium ale rownież w codziennej kawie. Dzieki zastosowaniu podwójnej wylewki odkręcając jeden kurek otrzymujemy czystą wodę RO (z przeznaczeniem do akwarium), natomiast przy odkręceniu drugiego czystą wodę zmineralizowaną (czystą wodę do picia). Zastosowanie zbiornika cisnieniowego pozwala zebrać odpowiednią ilośc wody (ok11l), aby móc swobodnie używać filtra na codzień bez konieczności czekania na filtrację.

Cały fitr został zabudowany w specjalnie zaprojektowanej obudowie. Takie rozwiązanie daje nam niesamowitą wygode uzytkowania. Fitr został wyposażony w filtr z żywicą jonowymienną która dododatkowo czysci wode po membranie doprowadzając ją do idealnej czystości (0000 ppm - woda o zerowej przewodności).

Dodatkowo przed i po membranie został zamontowany ciągły miernik przewodności TDS, dzięki któremy bedziemy w stanie określić w którym momencie żywica jonowymienna bezie do wymiany a w drugiej kolejności sama membrana.

Idealny dla osób chcących zapewnić swoim zwierzakom idealne warunki życia. W szczególności polecany (wręcz niezbędny) jest dla wszytkich akwarytów zajmujących się akwarystyką morską.

Do Klienta dostarczamy kompletny system ze wszystkimi akcesoriami, w tym:
chromowana, mosiężna wylewka pozwalająca pobierać idealnie czystą, mineralizowaną wodę
przyłącze do instalacji wodnej wraz z zaworem kulowym (razem stanowią trójnik pozwalający na podłączenie do każdej instalacji wodnej)
klucz do obudów filtra DI
inne drobne akcesoria
pisemna instrukcja montażu

Wszystkie użyte w filtrze połączenia, wykonane są na oryginalnych szybkozłączkach firmy Organic z dodatkowym zabezpieczeniem spinkami blokującymi, dzięki czemu zminimalizowane jest prawdopodobieństwo ich rozłączenia się. Wkłady liniowe posiadają również wyjścia przystosowane do współpracy z szybkozłączkami. Podczas wymiany wkładów nie jest konieczny demontaż złączek (tak jak ma to miejsce w najtańszych chińskich filtrach) a jedynie ich wypięcie. Produkt wyprodukowany przez renomowaną polską firmę UST-M.