Wczytuję dane...

Regulator temperatury przewodowy tygodniowy ENGO E901

5.0/5
średnia: 5.0  ocen: 3
Na podstawie 3 ocen
Produkt dostępny!
19 szt.
E901
199,00 PLN*
Cena rynkowa: 345.00 PLN
* z podatkiem VAT
Credit Agricole

ENGO CONTROLS E901 - Programowany, przewodowy regulator temperatury

E901 - Natynkowy, tygodniowy regulator pokojowy

E901 to natynkowy, tygodniowy regulator pokojowy, służący do przewodowego sterowania urządzeniami oraz systemami grzewczymi lub chłodzącymi.
Jego działanie polega na utrzymywaniu komfortowych warunków w pomieszczeniu, zgodnie z harmonogramami pracy lub nastawioną przez użytkownika stałą temperaturą. Podłącza się go bezpośrednio do urządzenia.
 • 2 typy harmonogramów czasowych
 • algorytm TPI idealny dla ogrzewania podłogowego
 • możliwość ustawienia minimalnej i maksymalnej temperatury zadanej
 • możliwość zablokowania klawiszy
 • programowa zmiana typu przekaźnika
 • funkcja GRZANIE/CHŁODZENIE
 • możliwość zablokowania na kod PIN klawiszy i/lub ustawień zaawansowanych
 • do sterowania ogrzewaniem podłogowym lub sterowania źródłem ogrzewania


Funkcje i możliwości

- Dwa rodzaje harmonogramów czasowych: - Możliwość programowania różnych ustawień temperatury w zależności od dnia tygodnia lub pory dnia.
Umożliwia dostosowanie systemu grzewczego lub chłodzącego do zmieniających się potrzeb.
Ustawienie minimalnej i maksymalnej temperatury zadanej: Regulator umożliwia precyzyjne ustalenie zakresu temperatur, w jakim ma działać system.
Funkcja GRZANIE/CHŁODZENIE: Pozwala na wybór trybu pracy urządzenia grzewczego lub chłodzącego.
Wybór algorytmu sterującego: histereza lub TPI: Regulator umożliwia wybór preferowanego algorytmu sterującego, który zapewnia optymalną kontrolę temperatury. Programowa zmiana typu przekaźnika: Możliwość programowego zmieniania typu przekaźnika w zależności od potrzeb i wymagań systemu.
Możliwość zablokowania na kod PIN klawiszy i/lub ustawień zaawansowanych: Regulator umożliwia zabezpieczenie przed nieuprawnionym dostępem poprzez wprowadzenie kodu PIN, co zapewnia kontrolę nad klawiszami i zaawansowanymi ustawieniami.


Dane techniczne:

 • Zasilanie: 2 x AA baterie alkaliczne
 • Maksymalne obciążenie: 5 (3) A
 • Wyjście sterujące: NO/COM (beznapięciowe)
 • Zakres regulacji temperatury: 5 - 35°C
 • Precyzja pomiaru: 0.1°C lub 0.5°C
 • Algorytm sterujący: TPI lub Histereza (±0.25°C lub ±0.5°C)
 • Komunikacja: Przewodowa
 • Wymiary: 150 x 84 x 22 (mm)

ENGO CONTROLS E901 to zaawansowany regulator temperatury, który zapewnia precyzyjną kontrolę nad urządzeniami grzewczymi i chłodzącymi. Dzięki możliwości programowania harmonogramów czasowych, użytkownik może dostosować działanie systemu do swoich potrzeb i preferencji.

Regulator E901 oferuje również funkcję ustawiania minimalnej i maksymalnej temperatury zadanej. To pozwala na precyzyjne ustalenie zakresu temperatur, w jakim system będzie działać. Dodatkowo, regulator posiada tryb GRZANIE/CHŁODZENIE, który umożliwia wybór odpowiedniego trybu pracy w zależności od potrzeb.

Algorytm sterujący E901 można dostosować do preferencji użytkownika. Możliwe jest wybranie algorytmu histerezy lub TPI, które zapewniają optymalną kontrolę temperatury w pomieszczeniu. Regulator posiada także funkcję programowej zmiany typu przekaźnika, umożliwiając łatwe dostosowanie do różnych wymagań systemu.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony przed nieuprawnionym dostępem, E901 umożliwia zablokowanie klawiszy i/lub zaawansowanych ustawień za pomocą kodu PIN. To daje użytkownikowi pełną kontrolę nad regulatorem.

Pod względem danych technicznych, regulator E901 zasilany jest dwiema bateriami alkalicznymi AA. Maksymalne obciążenie wynosi 5 (3) A, a wyjście sterujące to NO/COM (beznapięciowe). Regulator pracuje w zakresie regulacji temperatury od 5 do 35°C, z precyzją pomiaru wynoszącą 0.1°C lub 0.5°C, w zależności od preferencji użytkownika. Komunikacja odbywa się przewodowo, a wymiary regulatora to 150 x 84 x 22 mm.

Szanowni Klienci! Z powodu inwentaryzacji kontakt telefoniczny w dniu 03.12.2021  będzie utrudniony. Zamówienia złożone w tym dniu będą realizowane od poniedziałku 6 grudnia 2021r.  Przepraszamy za niedogodności!