Wczytuję dane...
Model: 4115
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Producent: SALUS
Credit Agricole

Moduł sterowania kotłem i pompą PL07 SALUS CONTROL

 

 PL07 Moduł sterowania kotłem i pompą Salus

Moduł sterowania kotłem i pompą PL07 jest idealnym dodatkiem do listwy sterującej Salus KL06-M. Dzięki niemu można indywidualnie kontrolować pracę kotła oraz pompy. Moduł PL07 został zaprojektowany specjalnie do płaszczyznowych systemów grzewczych.

 

 

Sterowanie kotła

Moduł PL07 włączy kocioł, gdy otrzyma sygnał z jednego z zainstalowanych termostatów za pośrednictwem listwy sterującej KL06-M. W zależności od ustawienia kocioł zostanie włączony natychmiast, lub po upływie trzech minut od momentu gdy którykolwiek z termostatów zasygnalizuje zapotrzebowanie na ciepło. Kiedy termostat nie będzie zgłaszał zapotrzebowania na ciepło , kocioł zostanie wyłączony natychmiast.. Kocioł jest sterowany za pomocą przekaźnika (NO).

 

 

Sterowanie pompą

Moduł PL07 włącza pompę gdy otrzyma sygnał z któregokolwiek z zainstalowanych termostatów za pośrednictwem listwy sterującej KL06-M. Pompa jest sterowana za pomocą przekaźnika (NO) modułu PL07 .Przekaźnik przystosowany jest do przełączania napięcia 230V AC. Kocioł i pompa zostaną włączone przez moduł PL07 natychmiast, lub z opóźnieniem 3 min (w zależności od ustawienia 1 zworki) od momentu gdy którykolwiek z termostatów zasygnalizuje zapotrzebowanie na ciepło.

Pompa może zostać wyłączona natychmiast lub z opóźnieniem 3 min (w zależności od ustawienia 2 zworki) od momentu gdy każdy z termostatów przestanie sygnalizować zapotrzebowanie na ciepło.

 

 

Dane techniczne

Zakres temperatury pracy: 0°C - 50°C

Warunki przechowywania: -25°C - 60°C

Max. wilgotność: 95%

Kabel twardy: 0,5-1,5mm

Kabel miękki: 1,0-1,5mm

Napięcie: 230V AC

Przełączenie napięcia: 24V AC,230V AC,5A

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
 NEGOCJUJ CENY