Wczytuję dane...

Kocioł SETLANS PLUS 25 kW uniwersalny

Model:  7730
SETLANS
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Kocioł SETLANS PLUS 25 kW ze sterownikiem
1099,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Credit Agricole

Kocioł SETLANS PLUS 25kW ze sterownikiem  
 

Kotły typu SETLANS PLUS to nowoczesna linia wysokoefektywnych kotłów grzewczych pracujących w systemie górnego spalania paliw stałych. Komora paleniskowa kotła SETLANS PLUS jest wyposażona w wielopunktowy system doprowadzenia powietrza do paleniska, który umożliwia spalanie miału i dolnego spalania mieszanek paliw. Zamontowany wentylator podmuchowy i mikroprocesorowy regulator pracy kotła, zapewniają ekonomiczną i automatyczną pracę całej instalacji co i cwu. Mikroprocesorowy regulator umożliwia nastawę zadanej temperatury pracy kotła, po uzyskaniu której wyłączy się wentylator, podający powietrze do komory spalania.
Gwarancja na szczelność wymiennika ciepła 4 lata
Atestowana blacha kotłowa P265GH grubości 6 mm
Mikroprocesorowy regulator pracy kotła
Wielopunktowy system dysz
Wysoka stałopalność
Duża komora spalania
Łatwy dostęp do czyszczenia, Możliwość zmiany drzwiczek z prawych na lewe
Ruszt wodny, mechaniczne odpopielanie
Miarkownik ciągu dostępny na życzenie klienta (za dopłatą)




Paliwa zalecane

  • Węgiel kamienny typu 31.2, klasy 27/9, sortymentu orzech II (OII) wg PN 82/G-9700(1÷3), o wartości opałowej min. 27 MJ/kg.
  • Mieszanka węgla kamiennego 31.2, klasy 27/9, sortymentu orzech II(OII) i sortymentu miał MI o wartości opałowej min. 27 MJ/kg w proporcji 1:1 Wilgotność tych paliw nie powinna przekraczać 10%

Paliwa zamienne
  • W kotłach tych można spalać z dobrym skutkiem paliwa takie jak: węgiel brunatny, brykiety z węgla kamiennego lub brunatnego, drewno itp.




4 latasystemprocesorrzut kam1kam4kam3   




  • Dom dobrze ocieplony (nowy) q=80 W/m2

     

Szanowni Klienci! Z powodu inwentaryzacji kontakt telefoniczny w dniu 03.12.2021  będzie utrudniony. Zamówienia złożone w tym dniu będą realizowane od poniedziałku 6 grudnia 2021r.  Przepraszamy za niedogodności!