Wczytuję dane...

ELEKTRYCZNY PODGRZEWACZ WODY FERROLI CUBO 30L

Model:  8428
2.4/5
średnia: 2.4  ocen: 8
Na podstawie 8 ocen
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
CUBO to wysokiej sprawności elektryczny podgrzewacz do produkcji ciepłej wody, regulowany przez nowoczesny system ustawiania temperatury.
395,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Credit Agricole

EKTRYCZNY PODGRZEWACZ WODY CUBO
O POJEMNOŚCI
30L
FIRMY
FERROLI


CUBO to wysokiej sprawności podgrzewacz do produkcji ciepłej wody z zasilaniem elektrycznym, regulowany przez nowoczesny system ustawiania temperatury.

ZALETY:
- Nowoczesny design
- Grzałka elektryczna o mocy 1500 W
- Duża anoda magnezowa
- Trzy lata gwarancji na zbiornik podgrzewacza
- Dwa lata gwarancji na część elektryczną
- Izolacja zbiornika zapewniająca oszczędność energii
- Kontrola termostatyczna z czujnikiem zanurzeniowym
- Zawór bezpieczeństwa ustawiony na 8,5 bar z króćcem spustowym wody

Dzięki zintegrowanej technologii izolacji POLY wyrób jest wyposażony w super grubą warstwę izolacji , która skutecznie zabezpiecza przed stratami ciepła przez obudowę i zapewnia oszczędność energii.
 
Podgrzewacz posiada SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA, obejmujący zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie przed nadmiernym ciśnieniem i automatyczne wyłączenie odpowiednio do żądanej temperatury.Wyrób został wykonany na linii produkcyjnej w pełni sterowanej komputerowo: powierzchnia zbiornika wewnętrznego jest pokryta specjalnie opracowaną powłoką z proszku silikonowego z wykorzystaniem technologii elektrostatycznej.Proces wypalania w temperaturze 850°C zapewnia doskonałe zabezpieczenie zbiornika wewnętrznego przed uderzeniami i korozją.
Magnezowa anoda zapewnia również bardzo długą trwałość wyrobu.Użytkownik musi tylko ustawić żądaną temperaturę. System ustawiania temperatury zapewni optymalne działanie w czasie.

Szanowni Klienci! Z powodu inwentaryzacji kontakt telefoniczny w dniu 03.12.2021  będzie utrudniony. Zamówienia złożone w tym dniu będą realizowane od poniedziałku 6 grudnia 2021r.  Przepraszamy za niedogodności!