Wczytuję dane...
Kod producenta: A067-025-070-01
Gwarancja: 2 lata
Sprzedanych produktów: 3
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: LFP
Credit Agricole

Pompa obiegowa c.o ePCO 25/40 - 70

przeznaczona jest do przetłaczania wody czystej w instalacjach centralnego ogrzewania, przemysłowych instalacjach cieplnych i instalacjach wentylacyjnych oraz do pompowania cieczy nieagresywnych, niewybuchowych, o niskiej lepkości kinematycznej, pozbawionych ciał stałych, włóknistych, cieczy chłodzących, niezawierających olejów mineralnych.

Pompa ePCO jako jedna z niewielu ma możliwość odpowietrzenia przez korek znajdujący się w silniku pompy.

Elektroniczna pompa obiegowa ePCO idealnie sprawdza się w instalacjach ze zmiennym natężeniem przepływu (np. instalacje c.o. z grzejnikami regulowanymi za pomocą termostatu) oraz w instalacjach charakteryzujących się niskimi przepływami i znacznymi skokami temperatury tłoczonej cieczy (instalacje solarne).

Dane techniczne:
- budowa: pompa bezdławnicowa, korpus żeliwny z króćcami o jednakowej średnicy, wirnik zamknięty, kompozytowy oraz przyłącza gwintowane
- silnik synchroniczny z magnesem trwałym, bezstopniowa samoregulacja prędkości obrotowej, ceramiczny wał i łożyska, stojan ze stali chromowo-niklowej oraz aluminiowa obudowa
- max. zużycie prądu: 0,08 - 0,38 A

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Szanowni Klienci! Z powodu inwentaryzacji kontakt telefoniczny w dniu 03.12.2021  będzie utrudniony. Zamówienia złożone w tym dniu będą realizowane od poniedziałku 6 grudnia 2021r.  Przepraszamy za niedogodności!